PFA Toz Akış Analiz Cihazı


Tozların Akışkanlık Parametrelerini Sayısallaştırın!

Gıda
Eczacılık
Kimya
Medikal
Endüstriyel
Toz Girdilerin Kulanıldığı Tüm Sektörler
 
 
TANIMLAYAMADIĞINIZ TOZLARIN AKIŞKANLIK PARAMETRELERİN DOĞRU TEKRARLANABİLİR KIYASLANABİLİR SAYILABİLİR STANDARTLAR HALİNE GETİRİN.
 
Stable Micro Systems Firması sizi ulaşabileceğiniz en başarılı toz akış analiz cihazı ile tanıştırıyor.PFA Toz Akış Analiz Cihazı kuru ve ıslak toz mateyallerin akış özelliklerini hızlı, güvenilir, tekrarlanabilir ve hassas ölçümlerle hesaplayabilmeniz için tasarlanmıştır. Cihazın üzerindeki hassas bir kuvvet dönüştürücü örneklerin yerdeğiştirmesinden kaynaklanan reaktif kuvvetlerin görüntülenmesini sağlar. Yer değiştirme saat yönünde veya tersine dönen bir pervanenin örneğin içerisinde aşağı ve yukarı hareket etmesi ile sağlanır.
 
Mükemmel derecede açılandırılmış pervane, test kavanozu içerisindeki toz materyalinin farklı yönlere doğru hareket etmesini sağllar.  Bu şekilde çok yavaş veya çok agresif örnek hareketleri oluşturulabilir. Örneğin karakterizasyonu için bu hareket modları kullanıcı tarafından programlanabilir.Kuvvet, mesafe ve zamanın sürekli izlenebilmesi için tozlar ve toz/sıvı karışımlar hassas kontrollü ve tekrarlanbilir koşullarda birlikte karıştırılabilmektedirler.