Toz Akış Analiz Cihazı

Tozların Akışkanlık Parametrelerini Sayısallaştırın!
Gıda, Eczacılık, Kimya, Medikal, Endüstriyel, Toz Girdilerin Kulanıldığı Tüm Sektörler

MARKA Stable Micro Systems
MENŞEİ İngiltere
GARANTİ 2 YIL GARANTİ + 10 YIL YEDEK PARÇA

TANIMLAYAMADIĞINIZ TÜKETİCİLERİN DUYUSAL KABUL KRİTERLERİNİ DOĞRU TEKRARLANABİLİR KIYASLANABİLİR SAYILABİLİR STANDARTLAR HALİNE GETİRİN.

Stable Micro Systems Firması sizi ulaşabileceğiniz en başarılı toz akış analiz cihazı ile tanıştırıyor.

PFA Toz Akış Analiz Cihazı kuru ve ıslak toz mateyallerin akış özelliklerini hızlı, güvenilir, tekrarlanabilir ve hassas ölçümlerle hesaplayabilmeniz için tasarlanmıştır. Cihazın üzerindeki hassas bir kuvvet dönüştürücü örneklerin yerdeğiştirmesinden kaynaklanan reaktif kuvvetlerin görüntülenmesini sağlar. Yer değiştirme saat yönünde veya tersine dönen bir pervanenin örneğin içerisinde aşağı ve yukarı hareket etmesi ile sağlanır.

Mükemmel derecede açılandırılmış pervane, test kavanozu içerisindeki toz materyalinin farklı yönlere doğru hareket etmesini sağllar. Bu şekilde çok yavaş veya çok agresif örnek hareketleri oluşturulabilir. Örneğin karakterizasyonu için bu hareket modları kullanıcı tarafından programlanabilir.Kuvvet, mesafe ve zamanın sürekli izlenebilmesi için tozlar ve toz/sıvı karışımlar hassas kontrollü ve tekrarlanbilir koşullarda birlikte karıştırılabilmektedirler.

VIDEO GALERİ

TEKLİF FORMU

TOP
WhatsApp Destek Hattı