Volscan Profiler C

Tekstür Analiz Cihazı

Ekmek ve unlu mamüllerinde hacim ölçümü yapan laboratuvar ölçekli lazer sistemi ile çalışan bir tarayıcıdır.

MARKA Stable Micro Systems
MENŞEİ İngiltere
GARANTİ 2 YIL GARANTİ + 10 YIL YEDEK PARÇA

Volscan Profiler, katı ürünlerin hacim, yoğunluk ve boyut profillerini ölçen tezgah üstü lazer tabanlı bir tarayıcıdır.

  • Hızlı ve Doğru Ekmek Hacmi
  • 60 saniyeden az test süresi
  • 2D ve 3D ürün görüntüsü
  • Kolay kalibrasyon
  • Otomatik ürün ağırlığı belirleme
  • Kullanıcı dostu yazılım

Genel Özellikler

Bu temassız ölçüm sistemi, sadece hacmi ölçen temas ve yer değiştirme tekniklerine göre önemli avantajlar sunmaktadır.

Ürünlerin 3 boyutlu hızlı dijitalizasyonu, sonuçları çeşitli veri formatlarında hemen kullanım veya ileride alınması için matematiksel olarak manipüle edilebilen birkaç ayrıntılı boyutla ilgili parametrenin otomatik olarak hesaplanmasını sağlar.

Volscan Profiler ile imalatçılar, üretimini kontrol etmek ve izlemek için katı ürünlerin hacim, yoğunluk ve boyutlarının ölçümü için kesin ve hızlı bir yönteme sahiptir.

Nasıl çalışır?

Ürün her iki ucundan mızraklanır veya belirli ürüne göre uyarlanmış uygun bir montaj cihazı ile yerleştirilir. Operatör tarafından yazılıma girilen test edilen her seri için parametreler şunları içerir: örnek kimlik adı ve tarihi. Ürün daha sonra otomatik olarak tartılır ve ürünün konturlarını dönerken seçilebilir aralıklarla ölçmek için dikey olarak taramak için göze güvenli bir lazer cihazı kullanılır.

Her aralık, ürünün ayrıntılı bir profilini sağlayan 400 veri noktasından oluşur. Bu değerlendirme hızlı bir şekilde yapılabilir, sonuçlar seçilen aralığa (0.05mm ila 50mm) ve tercih edilen hassasiyete bağlı olarak birkaç saniye ila birkaç dakika arasında bir sürede elde edilir. Test odasının sıcaklığı otomatik olarak ölçülebilir.

Testlerin ayarlanmasına ve gerçekleştirilmesine, hesaplamaların açıklanmasına ve ürününüze uyacak optimum test ayarlarının yapılmasına yardımcı olmak için Yardım Dosyası biçiminde tam bir kılavuz bulunmaktadır.

TEKLİF FORMU

TOP
WhatsApp Destek Hattı